مقالات

چگونه سرمایه اولیه استارتاپ‌تان را تامین کنید 

احتمالا تا این لحظه مطالب بسیاری در باره استارتاپ ها یاد گرفته اید و حالا  مشتاق هستید که ایده‌ی بکر وعالی خودتان را به کسب و کاری نوپا تبدیل کنید. اما بعد از اینکه این شور و اشتیاق اولیه از بین برود احتمالا پیش خودتان می‌گویید: ولی من که سرمایه اش رو ندارم. بله. بسیاری از افراد خلاق و جوان پول کافی برای شروع کسب و کار را ندارند. این موضوع حتما خیلی ترسناک است چون باید قبول کرد که در دنیای کسب و کار پول حرف اول را می‌زند. ولی نباید نگران باشید زیرا در سال‌ها اخیر راه‌ تامین سرمایه برای استارتاپ ها هموارتر شده است.

با ما باشید تا با بهترین راه‌های تامین سرمایه برای استارتاپ‌تان آشنا شوید:

شکارچی فرصت‌های کارآفرینی شوید

یکی از ویژگی های اصلی کارآفرینان موفق، تشخیص فرصت‌های ناب کارآفرینی است. و چقدر خوبه شما مثل یک کارآفرین موفق دقیقا مثل شکارچی به دنبال شکار فرصت‌های کارآفرینی است. می‌دونید فرصت‌های کارآفرینی کجاست؟ دقیقا دوربر همه ما پر است از فرصت‌های ناب کارآفرینی؛ همون مسائلی که مردم دائما از اونا شکوه و شکایت دارند. هر مشکلی که پیش روی مردم قرار دارد یک فرصت کارآفرینی است.

اهمیت روایت داستان در بازاریابی

هدف از بازاریابی انتقال اطلاعات دقیق در مورد محصول در کوتاهترین زمان ممکن به مخاطب نیست، هرچند بسیاری از سازمانها به اشتباه اینطور فکر می کنند. هدف از بازاریابی روایت داستانی است که با جهان‌بینی مخاطب همخوانی داشته باشد. داستانی که مخاطب باور می‌کند چون دلش می‌خواهد باور کند نه بعلت به اثبات رسیدن صحت اطلاعات آن.

وقتی می‌گوییم هدف از بازاریابی روایت داستان است، منظور ابزاری تازه برای انتقال بهینه اطلاعات به مخاطب نیست. 

کسب درآمد از تلگرام و انواع مدل‌های درآمدزایی با ساخت کانال تلگرامی

کاربران شبکه‌های اجتماعی روزبه‌روز درحال افزایش‌ هستند و بسیاری از مردم زمان نسبتا قابل توجهی را به فعالیت و استفاده از این شبکه‌ها اختصاص داده‌اند، به همین دلیل، موج عظیمی از تبلیغات اعم از تبلیغات در تلگرام، اینستاگرام و دیگر شبکه‌های اجتماعی نیز ایجاد شده است. طبیعی است که جریان تبلیغات و بازاریابی به هر سمتی که برود، آنجا فرصت خوبی برای کسب درآمد به وجود می‌آید. به همین دلیل در این مطلب می‌خواهیم نگاهی به فرصت‌های کسب درآمد از تلگرام و مدل‌های درآمدزایی آنها بیاندازیم.

تعریف موفقیت در کار و زندگی از زبان ۱۲ فرد ثروتمند و قدرتمند

آدم‌های موفق صرفا به خاطر ثروت یا قدرت خود را موفق نمی‌دانند. بلکه آن‌ها اغلب درباره‌ی روابط، سلامت، و تاثیر اجتماعی صحبت می‌کنند. در ادامه تعریف موفقیت در کار و زندگی از زبان ۱۲ فرد ثروتمند و قدرتمند آمده‌است.